Sahadža Jooga Pärnu Te ei saa teada oma elu tähendust enne kui Te pole ühenduses Teid loonud jõuga

Šri Matadži portree

Šri Matadži

Vaimse Õpetaja (Guru) portree on  väga kasulik  meditatsioonis. Portree aitab paremini kontsetreerida tähelepanu sellel mida Guru endast kujutab – Kundalini äratamist, jahedate vibratsioonide energiat, Sahadža Joogat.

Et saada  sellele väitele  kinnitus, proovige nädal aega mediteerida portree ees ja te kogete selle meditatsiooni tervendavat toimet.

Peale selle aitab portree diagnoosida teie tšakrate korrasolekut. Üks olulisemaid võimalusi, mida annab teile äratatud Kundalini energia, on iseseisvalt kontrollida oma tšakrate (s.t. energeetiliste keskuste) heakorda. Selleks sirutage käed, peopesad ülespoole, portree suunas ja kontsentreerige tähelepanu sõrmeotstel. Kui Kundalini energia tõuseb mööda meie selgroogu, siis kõik võimalikud blokeeringud meie tšakrates takistavad tema tõusu. Kundalini omakorda valib meile optimaalselt lihtsaima viisi neid takistusi eemaldada.

Et me võiksime jälgida seda protsessi oma soovi- ja jõukohaselt, talle kaasa aidata, projetseerib Kundalini meie Tšakrad sõrmeotstele. Ja selleks, et selgemini tunda neid projektsioone, tulebki suunata peopesad portree poole.

Vajalik on mitte ainult diagnoosida oma tšakraid vaid ka usaldada oma hinnanguid ja oma isikliku vaimset kogemust. Võtmemoment Sahadža Joogas on, et siin ei ole vaja vahendajat, kes ütleb mida te peate tegema. Ka suhtlemine teiste sahadža joogidega aitab mõista isikliku vaimset kogemust.  Kuid teie vaimne tõusmine oleneb ainult teie isiklikest pingutustest.  

Mida peab teadma portree ees mediteerides, et meditatsioon oleks efektiivsem? Mõned lihtsad soovitused:

  • Teie silmad peavad olema porteel olevate silmadega kohakuti või madalamal;
  • portreed tuleb hoida puhtana  klaasistatud raamis;
  • ei ole soovitav suunata jalgu portree poole;
  • soovitav on meditatsiooni ajal süüdata portree ees küünal (keskel).

Šri Matadzi pilt suures formaatis
 
Pilt 1
 
Pilt 2
 
Pilt 3