Sahadža Jooga Pärnu Te ei saa teada oma elu tähendust enne kui Te pole ühenduses Teid loonud jõuga

Eneseteostus

Šri Matadži
Šri Matadži

Eneseteostus - see on loomulik spontaanne protsess äratamaks inimeses elulist jõudu - Kundalini energiat ja luua tema ühendus pealae kohas väljuvana universumi Jumaliku Armastuse Kõikelabiva Energiaga. Allpool kirjutatud näites on Eneseteostuse saavutamise protsess, mille andis Tema Kõrgeausus Šri Matadži Nirmala Devi 21. augustil 1989. a. Moskvas üldisel programmil.

Kõigepealt tuleb võtta jalast jalanõud, et kasutada Emakese Maa abi. Kõik teie tšakrad teie kehas on loodud viiest elemendist. Palun võtke ja asetage ülearused esemed põrandale, et oleks rohkem ruumi enda liigutamiseks. Jalad peavad olema kõrvuti kuna me hakkame töötama nii vasaku kui parema poolega.

On kaks tingimust: esiteks -unustada oma minevik, see tähendab, et te ei tohi tunda süütunnet, ükskoik mida te poleks ka teinud. Lihtsalt olge olevikus. Vähemalt selles mõttes, et te ei tunneks end süüdi olevat mittemilleski. Teine tingimus - te peate andestama kõigile. Mõned päevad tagasi rääkisin, et te ei tunneks enam muret selle inimese parast, kellele te ei saa ega suuda andestada. Parem andke see Kõikeläbiva Energia politseile lahendamiseks.

Lühidalt öeldes: me peame suhtuma endasse lugupidavalt ja meeldivalt. Ja Ma pean teile ütlema ka kolmanda tingimuse - mida te ka lugenud olete hingeteadustest ja muust sellisest, palun unustage see kõik. Te peate ise tunnetama reaalsust, ärge end samastage millegagi, mida olete kusagilt lugenud vaid tunnistage ainult seda reaalsust, mida te ise tunnetate. 

Esimene, mis teiega toimub kui avaneb teie Agia on, et muutute mõteteta teadvuseks. Kui avaneb Brahmarandra (randra - avaus, Brahma - Koikelabiv Energia), hakkate tundma peastvaljuvat jahedat hoovust. Mõned tunnevad sooja hoovust, sellest pole midagi, hiljem hakkate tundma külma hoovust nii sõrmedel kui peopesadel ja varvastel. See külm hoovus ongi Kõikelabiv Energia ja muud ei midagi. Seejärel tuleb meil teada, kuidas seda sidet kinnitada. 

Mõned inimesed hakkavad kahtlema, kui kuum hoovus väljub pealaelt ning arvavad, et kusagil on konditsioneer sisse lülitatud. Kuid ei saa ju teie peas olla konditsioneeri.

Seejärel te peate kinnitama selle sideme ja lugupidavalt suhtuma oma eneseteostusesse. Hiljem tuleb teil teada saada, kuidas seda energiat kasutada ja rõõmu tunda. Me peame tundma iseennast ja tundma rahulolu iseendast ja teistest. Palun suunake vasak käsi Minu suunas ja parem käsi pange südamele. Algul Ma näitan, nii et ärge silmi sulgege. 

Vasak käsi sümboliseerib Teie tahtmist saada Eneseteostus. Paremal poolel on tegutsemisenergia. Selleks kasutame paremat kätt, et toita meie energiakeskusi. Niisiis pange käsi südamele, istuge otse ja ärge olge pinges: olge vabad. Südames asetseb Vaim. Seejärel asetame parema käe kõhu ülemisele poolele (naba kõrgusel) vasakul, kuna töötame vasakpoolega. See on teie rahuloleku koht iseendas. Seejärel laseme parema käe allapoole, kõhu allossa vasakul. See on puhaste teadmiste keskus. Seejärel tõstame uuesti käe üles kõhu ülemisele osale (naba kõrgusel vasakul), seejärel südamele. Siis asetame käe kaela ja õla  ühinemiskohale ning pöörame pea paremale niipalju kui võimalik. See keskus blokeerub, kui tunneme mingit süütunnet. See on väga ohtlik, kuna blokeering kutsub esile sellised haigused nagu angiina ja külmetushaigused. 

Pange parem peopesa otsaesisele, langetage pea ettepoole alla niipalju kui võimalik. Pea on nagu peopesas. Pigistage peopesa mõlemalt poolt kokku. See on andestuste keskus. Nüüd asetage parem kasi kuklale ja kallutage pea taha niipalju kui suudate. See on keskus, kus me palume andestust ilma et oleks end süüdi tundnud, lugemata oma vigu. Nüüd asetage parem käsi pealaele, kus asus lapsepõlves lapsel pehme koht. Suruge tugevalt pealaele ja ajage sõrmed hästi laiali: see on väga tähtis. Kallutage pea ette ja liigutage peopesaga oma skalpi (peanahka) kellaosuti suunas 7 korda. See on kõik mis on vajalik teha. 

Eneseteostus

Hästi. Palun pange silmad kinni, jalad peavad olema asetatud laiali. Silmi ärge enne avage kui Ma ütlen. Asetage vasak käsi Minu suunas, parem käsi südamele. Nüüd palun esitage mulle küsimus (võite mind nimetada Šri Matadži voi Ema). “Ema, kas ma olen Vaim?” Esitage see küsimus oma südames kolm korda. Kui olete Vaim, siis olete ise enda juhendajaks, õpetajaks, peremeheks.

Nüüd asetage käsi kõhu ülemisele poolele. Siin küsige kolm korda “Ema, kas ma olen ise endale õpetajaks?” Ma pean teile ütlema, et Ma ei saa minna vastu teie vabaduse tahtmisele, Ma austan teie vabadust, seepärast Ma ei saa võimu ega väega teile peale sundida puhast teadmist, milline hakkab end ilmutama Teile teie kesknärvisüsteemi kaudu. 

See on see, mida nimetatakse Buddha`ks. See on Vida Ajur-Vedast, mis tähendab teadmiste saamist teie kesknärvisüsteemi kaudu. Nüüd palun asetage käsi kõhu alumisele osale ja paluge kuus korda “Ema, palun anna mulle Puhas Teadmine. Paluge kuus korda sellepärast, et see keskus on kuueleheline. Kohe, kui te olete palunud, hakkab Kundalini tõusma. Praegu ärge puudke peatada omi mõtteid, kõik toimub automaatselt. 

Nüüd peame uuesti kõrgemalasuvaid keskusi toetama. Ilma süütundeta ja täieliku kindlustundega asetage käsi kõhu ülemisele osale ja öelge täieliku kindlustundega kumme korda “Ema, ma olen ise endale peremees (õpetaja)” 

Me peame teadma Tõde, et me ei ole see keha, me ei ole need emotsioonid, me ei ole see intellekt, me ei ole see teadmine, need ei ole meie eelarvamused, see ei ole meie Ego. Me oleme Puhas Vaim, kuna me räägime: “minu Ego, minu emotsioonid mitte mina - Ego, mina emotsioonid”. Nüüd tõstke käsi südamele ja öelge ülim tõde enda kohta ilma süütundeta: “Ema, ma olen Vaim”. Öelge seda 12 korda. 

Nüüd asetage parem käsi kaela ja õla ühinemiskohale ja pöörake pea paremale. Me peame teadma, et Jumalikkus või meie võime öelda, et Kõikelabiv Energia on armastuse ja kannatuste ookean, rahulduse, rõõmude ja eelkoige andestuse ookean. Nii, et ükskoik, milliseid vigu te olete teinud, kõik need lahustuvad selles ookeanis. Seepärast öelge palun 16 korda: “Ema, ma ei ole mitte milleski süüdi”

Ma olen juba rääkinud, et andestamine on suurim relv. Kas te andestate või mitte, te ei tee midagi rohkemat kui asetate oma mõtted katsetuste ette. Seega mängite kogu aeg selle isiku kasuks, kellele tuleks andestada. Nüüd tõstke käsi laubale, suruge käegalabaga mõlemale poolele laubal ja kallutage pea ette. Siin peate ütlema puhtast südamest: “Ema, ma andestan kõigile ja iseendale”. Pole tahtis mitu korda. 

Painutage pea hästi taha ja asetage käsi kuklale. Ilma süütundeta, lugemata oma vigu, ainult teie rahuldamiseks, öelge südamest, pole tahtis mitu korda: “O, Kõikelabiv Armastuse Energia, palun andesta mulle kui ma olen teinud vigu”.  


Pange oma peopesa keskkoht pealaele, sinna kus teil lapsena oli pehme koht ja langetage aeglaselt pea ning sirutage sõrmed hästi laiali. Jällegi ma ei taha minna vastu teie vabadust, sellepärast te peate soovima - paluma eneseteostust. Liigutage skalpi 7 korda kellaosuti suunas, sealjuures korrates 7 korda: “Ema, palun anna mulle Eneseteostus”

Eneseteostus PDF
Täiendavad juhised (PDF)

Laske palun käed alla ja avage aeglaselt silmad. Sirutage käed minu suunas ja vaadake mind ilma mõteteta ja see õnnestub Teil. Sirutage vasak käsi minu suunas, langetage pea ning proovige parema käega, kas on tunda jahedat hoovuse väljumist (pea kohal). Kuid ärge selles kahelge, keegi tunneb seda hoovust lähemal, keegi kaugemal, keegi tunnetab külma hoovust, keegi sooja. Sellisel juhul öeldakse: “Ma andestan, ma andestan”.

Hästi. Asetage parem käsi minu suunas ja langetage pea ning proovige vasaku käega, kas on tunda külma hoovust väljumas pealaest. Korrake veelkord: asetage vasak käsi minu suunas ja parem käsi pealaele. 

Nüüd tõstke mõlemad käed üles, painutage pea tahapoole ja esitage kolm korda käsimus: “Ema, kas see külm hoovus ongi Peen Kõikelabiv Energia, Peenenergia, milline teeb kogu elusa töö?” Langetage käed. Nüüd tunnetage kätest, pealaest väljuvat hoovust. .... Enamik teist tunnetab seda.

JUMAL ÕNNISTAGU TEID!